Informacje dla abonentów obiadów szkolnych

Jadłospis 22-26 kwietnia 2024

Opłata za maj: 18 dni x 9,50 zł ⇒ 171 zł

(płatne do 25 kwietnia – to ostatni dzień, w którym wpłata powinna być już zaksięgowana na koncie szkoły)

• Cena posiłku wynosi 9,50 zł.

• Opłatę za obiady należy przelać do 25. dnia każdego miesiąca za miesiąc następny.

• Umowa dla osób chętnych na korzystanie z obiadów szkolnych dostępna jest poniżej a także na portierni szkoły (w formie papierowej). Wypełnione umowy prosimy dostarczyć do p. intendentki (pok. nr 9).

• Osoby, które po raz pierwszy korzystają ze stołówki szkolnej, muszą zgłosić się do p. intendentki w celu ustalenia indywidualnego konta bankowego, na który należy wpłacać należność za korzystanie z obiadów.

• Nieobecności (do godz. 8:00 rano) oraz wszelkie inne sprawy i pytania związane z obiadami należy zgłaszać do p. intendentki:

• Nieobecności rozliczamy do 20. dnia każdego miesiąca.

Aktualna wersja umowy o korzystanie z posiłków