Klasa 4a wzięła udział w tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata”. W ramach tego wydarzenia uczniowie postanowili zadbać o teren wokół swojej szkoły, koncentrując się na sprzątaniu podwórka i placu zabaw.

Z pełnym zapałem zabrali się do pracy, wyposażeni w rękawiczki ochronne i worki na śmieci, dbając o to, by każdy zakątek był odpowiednio uprzątnięty. Dzięki ich wspólnym wysiłkom teren przed szkołą znów wyglądał czysto i estetycznie. Po ciężkiej pracy dzieci miały chwilę na zabawę na świeżo wysprzątanym placu zabaw.