Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim konkursie plastycznym, który został zorganizowany przez Fundację ProCuro w ramach XVI edycji projektu „Artstacja – przystanek najmłodszej sztuki wyjątkowych dzieci”. Temat tegorocznej edycji to: „MÓJ PRZYJACIEL ROBOT”.

11 kwietnia odbył się wernisaż konkursu, podczas którego Maja Kasierska z klasy 8b odebrała nagrodę, za zajęcie drugiego miejsca, a Natalia Pasek z kl. 7b za zdobycie specjalnego wyróżnienia.
Pozostali uczestnicy: Helena Dajnak (2a), Filip Hojdus (5c), Tymon Sutkowski i Adrian Michalski (7b), Maricn Gnoiński i Zuzanna Dyl (8a) oraz Julia Marczewska (8c) otrzymali nagrody za udział w konkursie.

Wszystkie prace były bardzo ciekawe i wykonane z dużym zaangażowaniem przez ich autorów. Zostały one zamieszczone w kalendarzu na 2024 rok przygotowanym przez organizatorów. Ponadto są wyeksponowane na wystawie w Muzeum Narodowym przy pl. Powstańców Warszawy, gdzie można je podziwiać do 28 kwietnia 2024 r. Wstęp jest bezpłatny.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

POBIERZ FOTORELACJĘ Z WYDARZENIA