W dniach 12.12.2023 – 01.03.2024 roku była realizowana XXIV edycja ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, której organizatorem jest Towarzystwo „Nasz Dom”.

Celem akcji była zbiórka funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie programów pozwalającym im na powrót do domu.

W szkole w sumie zebrano 601,33 zł.

Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji klasom: 1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 3d, 4a, 5c, 6a, 6b, 6c, 6d, 7a, 7b oraz pracownikom szkoły i uczniom klas 5c i 7b za pomoc w liczeniu zgromadzonych pieniędzy.