22 grudnia 2023 r. nasza szkoła zamieniła się w arenę niezwykłego spektaklu, jakim były jasełka – przygotowane i zaprezentowane przez uczniów klas 4-8. To było niezapomniane wydarzenie pełne muzycznych, tanecznych i aktorskich talentów naszych uczniów.

Jasełka nie tylko zachwyciły pięknem i starannością wykonania, ale także przekazały głębokie przesłanie uroczystości Bożego Narodzenia. Uczniowie, poprzez swoje przedstawienie, przypomnieli nam o istocie tego świątecznego czasu – miłości, hojności i jedności.

Dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie, nauczycielom za pomoc w przygotowaniach, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego niezapomnianego wydarzenia.