30 maja w sali multimedialnej odbył się Quiz biblioteczny pod hasłem: Maj – miesiącem czytelnictwa i bibliotek.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4., 5., 6. i 7. Każdą klasę reprezentowały drużyny dwuosobowe. Quiz składał się z krzyżówki dotyczącej wiedzy o książce, wiadomości z literatury pięknej, wiedzy ogólnej z literatury popularnonaukowej oraz elementów ortografii i gramatyki. Dzieci rozwiązywały również zagadki na komputerach i tablicy multimedialnej. Uczniowie wykazali się wiedzą we wszystkich kategoriach Quizu. Każdy z uczestników otrzymał piękną, kolorową teczkę, długopis biodegradowalny i jabłko. Dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych bibliotecznych szarad.